Prelegenci

Svenja Ruehne

Svenja Ruehne

Customer Success Manager, Trimble, NiemcySketchUp.com

Absolwentka studiów projektowania wnętrz w Wielkiej Brytanii i Holandii, gdzie jak sama mówi zakochała się w programie SketchUp i jego intuicyjności. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w firmie zajmującej się projektowaniem wnętrz w Hamburgu, gdzie zajmowała się projektami mieszkaniowymi jak i biurowymi. Tutaj poznała również świat projektowania mebli. W swojej karierze pracowała także jako menedżer projektu dla dewelopera, gdzie była łącznikiem między wszystkimi osobami zaangażowanymi w proces projektowy. W pracy zawsze polegała na programie SketchUp, aby wcielać swoje pomysły w życie.

Martin Cox

Martin Cox

Customer Success Manager, Trimble, Wielka BrytaniaSketchUp.com

Kształcił się jako inżynier projektowania mechanicznego i pracował w Formule 1, a następnie przeniósł się do branży budowlanej. Zajmował się szkoleniami i doradztwem w zakresie oprogramowania CAD. Od ponad 15 lat pracuje w firmach zajmujących się oprogramowaniem zapewniając szkolenia, doradztwo oraz wsparcie klienta. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma znanymi markami jak Mace, Glencore PLC, TH Real Estate, Sony i Nestlé.

IVAN KOZALIEV

IVAN KOZALIEV

CG Specialist, Chaos Group, BułgariaChaosGroup.com

Specjalista ds. grafiki komputerowej, zdobywał doświadczenie zawodowe pracując przy różnorodnych projektach architektonicznych. Obecnie pracuje dla Chaos Group, łącząc umiejętności projektowania grafiki 3D z wiedzą architektoniczną i programowaniem.

PAWEŁ PODWOJEWSKI

PAWEŁ PODWOJEWSKI

Projektant, Założyciel Motiv Studio, CGWorkshops, HCFTD (szkoła postprodukcji), Polskamotiv-studio.com

Od ponad dekady działa w branży architektonicznej oraz CGI. Twórca resortu na Malediwach globalnej sieci hoteli Accor. Eksperymentuje z technikami wizualnymi oraz ich wpływem na proces projektowy AR/ VR. Posiada biura w Polsce, Francji, USA oraz Malediwach.

PATRYK SALA

PATRYK SALA

Project Manager, Motiv Studio, Polskamotiv-studio.com

Jest Project Managerem z wykształcenia i pasji. Do firmy MOTIV dołączył po udanej współpracy szkoleniowej z CG WORKSHOP. Na przestrzeni lat zdobył doświadczenie w każdej dziedzinie produkcji CG i filmowej, stając się liderem zespołu.

MICHAŁ NOWAK

MICHAŁ NOWAK

Artysta 3D, Michał Nowak Studio, Polskamichal-nowak.com

Jeden z rozpoznawalnych artystów i aktywny współtwórca polskiej sceny wizualizacji. Od ponad dekady współpracuje z klientami dla których najważniejsza jest jakość i efekt WOW. Odbył długą, ciekawą i różnorodną drogę zawodową, obecnie prowadzi własnego studio i poświęca się swoim największym pasją - architekturze i wizualizacji. Tworząc ilustracje, kładzie duży nacisk na klimat i unikatowy charakter swoich prezentacji, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedni balans pomiędzy poezją, a realizmem.

MACIEJ MISIEWICZ

MACIEJ MISIEWICZ

Workstations Business Development Manager, Lenovo, Polskalenovo.com

Posiada 15 letnie doświadczenie w sprzedaży do sektorów Midmarket i Enterprise rozwiązań profesjonalnych ( stacje robocze mobilne/desktop, profesjonalne monitory) oraz rozwijaniu struktury opartej na aktualnych trendach rynkowych. Jego wysoka wiedza techniczna o rozwiązaniach do projektowania, architektury, mechaniki oraz grafiki pozwala mu na świetne rozumienie rynku i obecnych trendów oraz strategii biznesowej, połączone z entuzjazmem nauki i testowania nowych technologii. Dzięki możliwości pracy na różnych stanowiskach zna spectrum kanału dystrybucji, partnerskiego ale również perspektywy klienta końcowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał u największych światowych liderów rynku IT Lenovo oraz HP Inc.”.

RAFAŁ HAMPEL

RAFAŁ HAMPEL

Opiekun Architekta, Doradca Klienta w Internity Home, Polskainternityhome.pl

W branży wnętrzarskiej nieprzerwanie od 2000 r. W latach 2008-2020 reprezentował marki Axor i Hansgrohe. Autor i twórca podcastu „Spokojnie o wnętrzach” dostępnego w aplikacjach podcastowych Apple Podcast, Google Podcast czy Spotify, a także na stronie www.internityhome.pl Do rozmów zaprasza przede wszystkim architektów wnętrz, doradców i specjalistów branżowych oraz wykonawców. Pierwszy odcinek podcastu ukazał się 8 lutego 2021 r., a do dziś opublikowano już 40 odcinków. Pomysłodawca cyklu „Wpadki w łazience” emitowanego na portalu Archidesk. Zwolennik wyciągania wniosków z pomyłek i uczenia się na błędach (najlepiej cudzych, choć własne są skuteczniejsze, i bolą bardziej). W pracy kieruje się zasadą „Wybieraj mądrze”.

MARCIN ŁYDUCH

MARCIN ŁYDUCH

Adwokat, Łyduch Kancelaria Adwokackalyduch.pl

Od 11 lat w ramach własnej kancelarii adwokackiej, prowadzi sprawy i negocjacje zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego i handlowego. Zawsze najpierw stara się łagodzić spory prawne i doprowadzać do ich polubownego rozwiązania, dopiero, gdy wyraźnie widać, że nie ma możliwości osiągnięcia kompromisu, reprezentuję klientów w sporach sądowych.

DAWID MĄKINIA

DAWID MĄKINIA

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ gdzie, w krótkim czasie, SketchUp oraz V-Ray stały się jego podstawowymi narzędziami projektowymi. Ich znajomość pozwoliła zdobyć oficjalny certyfikat trenera V-Ray dla SketchUp. Swoją wiedzę od kliku lat przekazuje uczestnikom licznie organizowanych szkoleń i warsztatów.

KAMIL SOKALSKI

KAMIL SOKALSKI

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

PRZEMYSŁAW GUBREWICZ

PRZEMYSŁAW GUBREWICZ

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Pasjonat grafiki 3D, współautor podręczników dla programów SketchUp i V-Ray. Pierwsze kroki w branży podjął ucząc się projektowania w SketchUp i V-Ray, a następnie opanował 3DS Max. Zdobyte umiejętności i doświadczenie zaowocowały współpracą z branżą architektoniczną, meblarską i targową, a także założeniem własnej firmy. Obecnie dzieli się zdobytą wiedzą na szkoleniach oraz udziela wsparcia technicznego dla użytkowników oprogramowania SketchUp w ProGrupa.