Prelegenci

DOMINIK GAWROŃSKI

DOMINIK GAWROŃSKI

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Z programem SketchUp zapoznał się w okresie studiów, kiedy to dzięki nauce swoich rówieśników poznawał tajniki programu. Z czasem zaczął tworzyć autorskie tutoriale, które osiągnęły dużą popularność w sieci uzyskując ponad 200 tyś. wyświetleń. Obecnie, właściciel firmy produkującej promptery oraz trener SketchUp i V-Ray prowadzący certyfikowane szkolenia.

PRZEMYSŁAW GUBREWICZ

PRZEMYSŁAW GUBREWICZ

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Pasjonat grafiki 3D, współautor podręczników dla programów SketchUp i V-Ray. Pierwsze kroki w branży podjął ucząc się projektowania w SketchUp i V-Ray, a następnie opanował 3DS Max. Zdobyte umiejętności i doświadczenie zaowocowały współpracą z branżą architektoniczną, meblarską i targową, a także założeniem własnej firmy. Obecnie dzieli się zdobytą wiedzą na szkoleniach oraz udziela wsparcia technicznego dla użytkowników oprogramowania SketchUp w ProGrupa.

IVAN KOZALIEV

IVAN KOZALIEV

CG Specialist, Chaos Group, BułgariaChaosGroup.com

Specjalista ds. grafiki komputerowej, zdobywał doświadczenie zawodowe pracując przy różnorodnych projektach architektonicznych. Obecnie pracuje dla Chaos Group, łącząc umiejętności projektowania grafiki 3D z wiedzą architektoniczną i programowaniem.

DAWID MĄKINIA

DAWID MĄKINIA

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ gdzie, w krótkim czasie, SketchUp oraz V-Ray stały się jego podstawowymi narzędziami projektowymi. Ich znajomość pozwoliła zdobyć oficjalny certyfikat trenera V-Ray dla SketchUp. Swoją wiedzę od kliku lat przekazuje uczestnikom licznie organizowanych szkoleń i warsztatów.

MICHAŁ NOWAK

MICHAŁ NOWAK

Artysta 3D, Freelancer, Polskamichal-nowak.com

Jeden z rozpoznawalnych artystów i aktywny współtwórca polskiej sceny wizualizacji. Od ponad dekady współpracuje z klientami dla których najważniejsza jest jakość i efekt WOW. Odbył długą, ciekawą i różnorodną drogę zawodową, obecnie prowadzi własnego studio i poświęca się swoim największym pasją - architekturze i wizualizacji. Tworząc ilustracje, kładzie duży nacisk na klimat i unikatowy charakter swoich prezentacji, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedni balans pomiędzy poezją, a realizmem.

KAMIL SOKALSKI

KAMIL SOKALSKI

Trener SketchUp & V-Ray, ProGrupa, PolskaProGrupa.com

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Marcin Łyduch

Marcin Łyduch

Adwokat, Łyduch Kancelaria Adwokackalyduch.pl

Od 11 lat w ramach własnej kancelarii adwokackiej, prowadzi sprawy i negocjacje zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa cywilnego i handlowego. Zawsze najpierw stara się łagodzić spory prawne i doprowadzać do ich polubownego rozwiązania, dopiero, gdy wyraźnie widać, że nie ma możliwości osiągnięcia kompromisu, reprezentuję klientów w sporach sądowych.