Czym jest 3D Basecamp Polska?

Pracujesz, bawisz się, eksperymentujesz w SketchUp? 3D Basecamp 2022 jest dla Ciebie! To wyjątkowa konferencja dla profesjonalistów i pasjonatów SketchUp, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się, jak wykorzystywać potencjał najpopularniejszego programu do projektowania. Tutaj spotkają się dwa światy, użytkowników i twórców, którzy nawzajem inspirują się do tworzenia wspaniałych projektów.

To już trzecia polska edycja międzynarodowej konferencji 3D Basecamp dla użytkowników SketchUp! Tym razem gościmy w urokliwym Wrocławiu i mamy dla Was 200 miejsc na 2-dniowych warsztatach i panelach poświęconych pracy w SketchUp i dedykowanych rozszerzeniach.

Wśród prelegentów pojawią się znane osobistości ze świata architektury oraz producenci oprogramowania do projektowania. W ramach warsztatów będziemy przekazywać Wam istotną wiedzę nt. pracy projektowej, nowości oraz trendach, które mogą zmienić oblicze Waszych projektów.

Jeśli znasz SketchUp’a i chcesz poszerzać swoje horyzonty, Twoja obecność na konferencji jest obowiązkowa.

Zapewniamy świetną atmosferę, wiedzę na wysokim poziomie, możliwość poznania wyjątkowych ludzi, pracę na warsztatach z widokiem na Wrocław oraz świetną zabawę podczas wieczornego After Party.

Zarejestruj się już dziś! Pula miejsc jest ograniczona.

Termin i miejsce

3D Basecamp 2022 odbędzie się w dniach 15-16 września 2022 roku w hotelu The Bridge Wroclaw - MGallery. Jest to nowoczesny obiekt z zachwycającymi wnętrzami, który posiada wielofunkcyjną salę konferencyjną idealną przestrzeń na organizowanie tego typu wydarzenia.

The Bridge Wroclaw - MGallery

Plac Katedralny 8
50-329 Wrocław
T: +48 717 273 100
E: hotel@thebridgewroclaw.pl

Opłaty i rejestracja

Udział w konferencji 3D Basecamp 2022 jest płatny. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając wymagane dane oraz uregulować płatność. Zaksięgowana płatność jest gwarantem udziału w konferencji.

KUP BILET

Pakiet uczestnika

W ramach zakupionego biletu na 3D Basecamp 2022 uczestnik otrzymuje:

  • Udział w 2-dniowej konferencji
  • Wyżywienie podczas konferencji (przerwy kawowe, obiad)
  • Udział w wieczornym After Party w dniu 15 września 2022 roku, miejsce imprezy zdradzimy już niebawem!
  • Gadżety, koszulki i materiały od sponsorów

Zakwaterowanie

Nie zapewniamy zakwaterowania dla uczestników.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany noclegiem w miejscu, w którym odbywa się konferencja na hasło "3D Basecamp" hotel oferuje pokoje w gwarantowanej cenie 525 PLN za pokój 1-osobowy oraz 585 PLN za pokój 2-osobowy. Oferta jest ważna do dnia 15 sierpnia 2022 roku.

Wypełnij formularz rezerwacji i prześlij go do hotelu.

Dział rezerwacji The Bridge Wrocław MGallery Hotel Collection:
T: +48 717 273 102
E: hb1z1-re1@accor.com