3D Basecamp3D Basecamp

F.A.Q.

Rozwiejemy Twoje wątpliwości

Jak mam się zgłosić na konferencję 3D Basecamp?
Aby zostać uczestnikiem konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny, uzupełnić wymagane dane oraz opłacić bilet wstępu. Uczestnikiem konferencji może być zarówno osoba prywatna, jak i pracownik/właściciel firmy. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz elektroniczne potwierdzenie zapisania na listę uczestników konferencji.
Każdy z uczestników proszony jest o przybycie z własnym komputerem przenośnym o następujących parametrach:
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit) lub nowszy, Mac OS X 10.11 (El Capitan) lub nowszy
  • Myszka z trzema przyciskami,
  • Karta graficzna w pełni kompatybilna z Open GL w wersji 3.0 lub nowszej,
  • Procesor 2.1+ GHz Intel™ lub szybszy.
Z naszej strony zapewniamy udostępnienie materiałów szkoleniowych oraz tymczasowych licencji do użytkowania programów i wtyczek.
Warsztaty będą prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim z uwagi na udział zagranicznych gości. Dokładny podział na wystąpienia w języku polskim lub angielskim widać w programie, gdzie są wyróżnieni poszczególni prelegenci.
Tak, jedną z głównych atrakcji będzie wieczorne spotkanie w ramach After Party na plaży w Gdyni, w Browar Port Gdynia, gdzie oferujemy open-bar z przekąskami i napojami oraz muzykę na żywo do 1:30. Ponadto, szykujemy dla Was wiele atrakcyjnych nagród do wygrania na koniec konferencji, w tym sprzęt komputerowy czy licencje programów.