3D Basecamp3D Basecamp

Informacje

To co każdy uczestnik powinien wiedzieć.

Czym jest 3D Basecamp Polska?

Pracujesz, bawisz się, eksperymentujesz w SketchUp? 3D Basecamp jest dla Ciebie! To wyjątkowa konferencja dla pasjonatów SketchUp, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się jak wykorzystywać potencjał najpopularniejszego programu do projektowania. Tutaj spotkają się dwa światy, użytkowników i twórców, którzy nawzajem zainspirują się do tworzenia wspaniałych projektów.

To już druga polska edycja międzynarodowej konferencji 3D Basecamp dla użytkowników SketchUp. Tym razem gościmy nad polskim morzem i mamy dla Was 240 miejsc na 2-dniowych warsztatach poświęconych pracy w SketchUp i dedykowanych rozszerzeniach. Wśród prelegentów znajdują się osobistości ze świata architektury oraz producenci oprogramowani do projektowania. W ramach warsztatów będziemy przekazywać Wam istotną wiedzę nt. pracy projektowej, nowości oraz trendach, które mogą zmienić oblicze Waszych projektów.

Jeśli znasz SketchUp’a i chcesz poszerzać swoje horyzonty Twoja obecność na konferencji jest obowiązkowa.

Zapewniamy świetną atmosferę, wiedzę na wysokim poziomie, możliwość poznania wyjątkowych ludzi, pracę na warsztatach z widokiem na port oraz świetną zabawę podczas wieczornego After Party na plaży.

Zarejestruj się już dziś. Pula miejsc jest ograniczona.

Termin i miejsce

3D Basecamp Polska 2019 odbędzie się w dniach 30-31 maja 2019 roku w 4-gwiazdkowym hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Nowoczesny obiekt posiada wielofunkcyjną salę konferencyjną i idealną przestrzeń na organizowanie tego typu wydarzenia.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
ul. Jerzego Waszyngtona 19
81-342 Gdynia
tel: +48 58 743 07 00
e-mail: hotel@courtyardgdynia.com

Opłaty i rejestracja

Udział w konferencji 3D Basecamp Polska 2019 jest płatny. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny podając wymagane dane oraz uregulować płatność. Zaksięgowana płatność jest gwarantem udziału w konferencji.

Pakiet uczestnika

W ramach zakupionego biletu na 3D Basecamp Polska 2019 uczestnik otrzymuje:

  • Udział w 2-dniowych warsztatach
  • Wyżywienie podczas konferencji (przerwy kawowe, lunch)
  • Udział w wieczornym After Party w dniu 30 maja 2019 roku w Browar Port Gdynia (zapewniamy open-bar i przekąski)
  • Gadżety, koszulki i materiały od Sponsorów
Zakwaterowanie

Nie zapewniamy zakwaterowania dla uczestników.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany noclegiem w miejscu, w którym odbywa się konferencja, to hotel na hasło "3D Basecamp" oferuje pokoje w gwarantowanej cenie 420 PLN za pokój 1-osobowy oraz 465 PLN za pokój 2-osobowy. Oferta ważna jest do dnia 31 sierpnia 2022 roku.

Rezerwację można dokonać telefonicznie lub mailowo:
T: +48 58 743 07 09
E: rezerwacja@courtyardgdynia.com